Шевченківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) розпочав свою роботу у невеличкій будівлі у далекому 1956 році. Першою завідувачем дошкільного закладу була Клименко Л. М.
Минули роки і постала потреба у новому просторому приміщенні. У 1971 році нова будівля дитячого садка відкрила свої двері дітлахам. Завідуючою закладу була Шевченко Раїса Никифоровна. В той час в закладі існувало три групи і одна цілодобова, які відвідували близько 90 вихованців. Педагогічний колектив складався із 7 чоловік. Зусиллями працівників дошкільного закладу та місцевих умільців було облаштовано затишне подвір'я: побудовано павільйон, пісочниці, гойдалки, розбито квітники.
Пережив дитсадок і нелегкі випробовування: на 1995 рік у закладі залишилась одна група, піднімалося питання навіть про закриття дошкільного закладу. Але завдяки наполегливості завідуючої Середницької З. М., колективу, батьків заклад продовжив своє існування.
На даний час тут виховується 31 дитина, віком від 2 до 6 років. Функціонує дві групи: різновікова та група ясельного віку. Педагогічний колектив налічує 5 чоловік. Очолює Шевченківський ДНЗ Майстеренко Катерина Миколаївна

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.